Informacyjny łącznik między nauczycielami a rodzicami dzieci z gr III "Dzięciołki"

środa, 16 maja 2012

Zabawy nietylko ruchowe ze studentami AWF-u...Oj, zapamiętamy ten dzień...

Dnia 26.04.2012r zostaliśmy zaproszeni do wspólnych zabaw ze studentami studiującymi na pobliskiej uczelni. Zadaniem dzieci było wykonanie poszczególnych zadań ruchowych i podążanie do następnego miejsca , które trzeba było rozpoznać ze zdjęcia . Poruszaliśmy się małymi grupami po sąsiadującym parku oliwskim.Pogoda i humory dopisywały , a przygotowanych atrakcji była cała moc. Sami zobaczcie jak się bawiliśmy.

Gdy wróciliśmy do przedszkola czekała nas jeszcze jedna atrakcja. Strzelanie do celu nabojami wypełnionymi farbami
 Dziewczynki nie ustępowały chłopcom i  były bardziej cierpliwe i dokładne


 Chłopcy jako wielbiciele efektów specjalnych strzelali na oślep "aby długo i głośno" ;-) Chłopcy zdecydowanie bardziej woleli korzystać z większego militarnego narzędzia, często kładąc się przy nim jak zawodowcy.
                                                                                                         ;-)
Na koniec każdy uczestnik został obdarowany dyplomem i prezentami .

 Ten dzień będziemy długo pamiętać! I to nie tylko z powodu tego sympatycznego wydarzenia. Popołudniu otrzymaliśmy niepokojące wieści ;-(

Kochani Rodzice planujemy zorganizować oficjalne zakończenie roku przedszkolnego dnia 21.06.12. Prosimy więc o zgłaszanie ewentualnych nieobecności dzieci (np.z powodu planowanych wyjazdów w tym terminie)szybciej gdyż obecnie rozdzielamy role do przedstawienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz