Informacyjny łącznik między nauczycielami a rodzicami dzieci z gr III "Dzięciołki"

poniedziałek, 11 czerwca 2012

Festyn rodzinny w obiektywie...Jak nas widzą rodzice?

Dzięki uprzejmosci rodziców Joachima uzyskałam dostęp do archiwum zdjęc z festynu rodzinnego jak i zgode na ich publikowanie. Wspomnijmy więc jeszcze raz te miłe chwile.


Kolejna impreza rodzinna niebawem bo już 21.06.2012. Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Oj będzie się działo. ...ale więcej powiedzieć nie mogę ...niespodzianka ;-) i tyle.

2 komentarze:

  1. dziękuję za komentarz na moim blogu :) po części się z nim zgadzam, a co do Domana - informacje były z recenzowanego przeze mnie zestawu do nauki czytania (wyd. Pentliczek). Wydaje mi się, że dla wielu osób/przedszkoli może być to interesujący produkt, aczkolwiek u nas się nie sprawdził ze względu na to, że Synek wcześniej się nauczył literek (miał do tego wielki zapał).
    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do odwiedzin. Ja też tu sobie pobuszuję, bo ciekawa jestem, co Pani robi z przedszkolakami. Mój maluch nie chodzi do przedszkola i muszę mu wymyślać zajęcia sama :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam w gościnę!Do buszowania zachęcam także na blogu grupy średniaków z ubiegłego roku pod nazwa "Wiewiórka w parku"
    http://wiewiorkazparku.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń