Informacyjny łącznik między nauczycielami a rodzicami dzieci z gr III "Dzięciołki"

czwartek, 22 listopada 2012

Przystanek świętego Mikołaja

      We wtorek 20.11.2012 roku wraz z księdzem Wojtkiem udaliśmy się do Katedry Oliwskiej. Ksiądz Wojtek zorganizował nam wspaniała niespodziankę. Jako jedni z nielicznych mogliśmy wejść krętymi schodkami na chór kościelny skąd jak na dłoni widzieliśmy mnóstwo piszczałek, tworzące słynne oliwskie organy. W czasie granego tylko dla nas koncertu dzieci miały otwarte ze zdziwienia i emocji buzie. Wokół naszych głów poruszały się anioły,grając na trąbkach.Niektórzy , chętni i odważni mogli samodzielnie grac na organach. To było niesamowite spotkanie. Dziękujemy;-)

     Mama Paulinki znalazła wspaniałe miejsce, w którym znajduje się moc przedświątecznych atrakcji dla naszych dzieci. Jest to PRZYSTANEK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Proponowała aby wszystkie dzieci z naszej grupy pojechały do Drzewiny. Super pomysł ale biorąc pod uwagę ,że trzeba do ceny biletu doliczyć koszty dojazdu nie sądzę aby większość rodziców zgodziła się na tego typu atrakcje. Proponuje jednak skorzystanie z okazji i wybranie się indywidualnie choćby niewielką grupą ( rodzice z dziećmi) w grudniową niedzielę. Szczegóły na w/w stronie.

Przy okazji ogłaszam pełną gotowość do pieczenia pierniczków......Niedługo  będziemy je tworzyć , piec i ozdabiać, dlatego wszystkie gosposie i pomocnicy proszeni są o odszukanie foremek , organizowanie lukrów, posypek, pisaków  itp. Czekajcie na mój sygnał ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz