Informacyjny łącznik między nauczycielami a rodzicami dzieci z gr III "Dzięciołki"

piątek, 21 czerwca 2013

OGŁOSZENIE i IV JELITKOWSKI FESTIWAL RADOŚCI

 OGŁOSZENIE! Wczoraj tj. w czwartek 20.06.2013 zginęła Bartkowi czapka z daszkiem. Jeżeli ktoś ją znalazł  lub pomyłkowo zabrał do domu prosimy o kontakt z wychowawcą grupy III lub bezpośrednio z rodzicami Bartka.23 czerwca-w Gdańsku o godzinie 13.00. na Jelitkowskim placu między rybackimi domkami przy ul. Bałtyckiej odbędzie się IV JELITKOWSKI FESTIWAL RADOŚCI
Jelitkowska marynarska załoga zaprasza dzieci, dorosłych, seniorów do wspólnej zabawy na nibyokręcie pod banderą Ribkusa Jelitkusa.

Atrakcji będzie co niemiara: młoda fala artystycznych talentów zaleje Jelitkowską scenę, poszukiwacze bursztynów rywalizować będą o statuetki, mali sportowcy będą mogli spróbować swoich sił w rozmaitych konkurencjach a piraci (drogowi) zweryfikować swoją wiedzę. Na dzielnych uczestników turniejów i konkursów czeka całe morze nagród. Warto uprzednio poszerzyć swoją wiedzę o dawnym Gdańsku: )

Dla seniorów jak i najmłodszych melomanów atrakcją będzie koncert muzyki klasycznej wykonaniu dzieci, mini - retro potańcówka, wernisaż i warsztaty plastyczne. Można
przygotować pracę plastyczną w domu (dowolna technika) i przywieźć do Jelitkowa 23 czerwca lub podczas festiwalu uczestniczyć w warsztatach.Tematem prac jest " Tradycja i morze w oczach dzieci'' .

Jeśli chcecie dowiedzieć się czy piraci naprawdę istnieją? Czy można wywrócić wóz strażacki, na lewą stronę? Bądźcie tego dnia w Jelitkowie a najlepiej przyjedźcie na rowerze lub hulajnodze, dzięki czemu będziecie mogli wziąć udział w familijnym karnawale rowerów, pięknie ozdobić swój pojazd i wygrać zloty medal! W konkursach mogą uczestniczyć dzieci i dorośli. Tu każdy może być zwycięzcą i skorzystać z do nieograniczonego transferu radości!
Honorowy patronat nad IV Jelitkowski Festwialem Radości objął:
Marszałek Województwa Pomorskiego,
Prezydent Miasta Gdańska,
Rada Miasta Gdańska,
Uniwersytet Gdański,
Gdański Uniwersytet Medyczny
Pomorskie Kuratorium Oświaty.

Patronat medialny: Radio Gdańsk
Partnerzy: MOPR, MOSIR, ZTM, MHMG, GIK, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku, Komenda Miejska Policji w Gdańsku, Opera Bałtycka Stowarzyszenie Praw Człowieka,, www.opony.net, www.ulotki. net, Wydawnictwo Harmonia, Krzysztof Miłosz, Oliphant School Indonesia, Borobudur Silver, Maluchy Trójmiasta'' Przedszkole im. Panienki Okienka, Przedszkole Bajnutek, Pizzeria Come Stai.

Organizator: Rada Osiedla Ż-W-J-T, Jadwiga Możdżer Studio
Reżyseria: Jadwiga Możdżer

więcej informacji: www.jadwigamozdzer.pl
Data: 23 czerwca 2013 r., Godzina: 13.00
Miejsce: Jelitkowski Plac między domkami przy ul. Bałtyckiej
Wstęp: Wstęp wolny

Organizator: Rada Osiedla Ż-W-J-T, Jadwiga Możdżer Studio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz