Informacyjny łącznik między nauczycielami a rodzicami dzieci z gr III "Dzięciołki"

poniedziałek, 10 czerwca 2013

MIJA CZAS, PŁYNIE CZAS.......Czas się pożegnać ;-(

     Jak ten czas szybko ucieka.....Tak niedawno witaliśmy nowy rok przedszkolny, a już za kilka dni przyjdzie nam się pożegnać. Niektóre dzieci bezpowrotnie żegnają przedszkole, z innymi spotkamy się po wakacjach.
Ja również od września zmieniam grupę i obejmując maluchowe "kaczątka" przenoszę się na pierwsze piętro. Na całe szczęście będziemy widywać się na korytarzach, podwórku lub na wspólnych uroczystościach.Mimo ,że oficjalne pożegnanie przedszkola nastąpi 18.06.2013  o godz. 16.10 już teraz pragnę podziękować Wam kochani rodzice za sympatyczną współpracę, pomoc w realizacji naszych często wymyślnych pomysłów, a dzieciom za ich spontaniczne okazywanie miłości ( w różnych formach). Dzięki Wam ciągle traktuję swoją prace jak niezłą zabawę i nie mam czasu się zestarzeć.Kochane starszaki odchodzące do szkoły: życzę Wam abyście pobyt w szkole traktowały jak wielką przygodę, poznajcie nowych przyjaciół , nowe lądy, nie bójcie sie doświadczać i mieć swoje zdanie. Będę trzymała za Was duże kciuki. Jeśli tylko znajdziecie czas i ochotę proszę odwiedzajcie nasze przedszkole. Pozdrawiam Beata M

5 komentarzy:

 1. Jakoś dziwnie chyba trzeba będzie porozmawiac z Panią dyrektor. Grupa dzieci z rocznika 2007 co roku ma zmiany nauczycieli. Nie podoba mi się

  OdpowiedzUsuń
 2. W grupie pozostaje Pani Wanda i dochodzi znana wszystkim dzieciom Pani Janeczka

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś kiepsko z informowniem rodziców: były zawody, trzeba było napisać kartkę, ubralibyśmy odpowiednio dzieci, we wtorek przedstawienie - nie ma kartki że dzieci mają być przebrane czy nie, kilka miesięcy temu była mowa o jakiś przebraniach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pewna ,że zarówno o strojach na zawody jak i o strojach na przedstawienie rodzice byli indywidualnie informowani.... Na niektórych kartkach z tekstem roli na przedstawienie była wzmianka o ewentualnej propozycji stroju.....Niektórzy rodzice z dziećmi z rozpędu przygotowali stroje przeznaczone na zakończenie roku już na Festyn rodzinny ;-) Interakcja w komunikowaniu nauczyciel-rodzic działa przecież w obie strony!?!

  OdpowiedzUsuń
 5. W tych kwestiach powinna raczej wyjść od nauczycieli, skąd mamy wiedzieć co się dzieje w przedszkolu? Czasem dzieciaki mówią ale nie zawsze.

  OdpowiedzUsuń